طراحی سایت

چرا شما باید با ما کار کنید

برند رهبری فکر خود را با طراحی سایت قوی به نمایش بگذارید

طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال
طراحی وب سایت

شما صحبت می کنید، ما گوش می دهیم

ما به عنوان یک مجموعه طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال تلاش می کنیم ابتدا اهداف تجاری مشتری خود را درک کنیم. سپس تمام تصمیمات با در نظر گرفتن این اهداف گرفته می شود. اگر یک سایت جدید و براق به شما در رسیدن به اهداف خود کمک نکند، فایده ای ندارد. شما صحبت می کنید، ما گوش می دهیم … سپس ایده های زیادی برای بهبود بکار می بندیم.

ما برای صداقت ارزش قائل هستیم

ما به تجارت با صداقت، صداقت و قلبی صمیمانه برای دیگران اعتقاد داریم. ما قصد نداریم چیزی را که نیازی ندارید به شما بفروشیم. ما برای بدست آوردن تجارت شما دروغ نمی گوییم. ما با شما با احترام رفتار خواهیم کرد. روشی که باید باشد.

ما سئو می دانیم

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) هنری است که در موتورهای جستجو مانندGoogle ، Yahoo و Bing یافت می شود. تا زمانی که سایت شما در موتورهای جستجو برجسته نباشد. مشتریان بالقوه تجارت خود را به جای دیگری می برند. بسیاری از مشتریان ما در نتیجه تلاش های SEO ما، هزینه کل سایت خود را در ماه اول از طریق تجارت جدید دریافت می کنند.

ما طراحی های برجسته ای ایجاد می کنیم

ما انتخاب کرده ایم که فقط یک نوع سایت طراحی کنیم (در اینجا هیچ الگویی وجود ندارد). هدف ما این است که کسب و کار شما را به عنوان یک بازیکن برتر در صنعت خود قرار دهیم. و از همه رقبا پیشی بگیریم. یک طراحی سایت حرفه ای درجه یک اعتبار را نزد همه مشتریان (موجود و بالقوه) افزایش می دهد. و در نهایت منجر به رشد در آینده می شود.

ما از وردپرس استفاده می کنیم

ما تمام سایت های خود را با بهترین CMS منبع باز در جهان به نام WordPress ایجاد می کنیم. این به مشتریان ما این امکان را می دهد تا از طریق هر رایانه ای در دنیا، محتوای موجود در سایت خود را مدیریت کنند. صفحات، پست ها، تصاویر، اسناد، رسانه ها و غیره را به صورت نامحدود اضافه کنید. حتی در آینده یک ریال هم برای به روزرسانی سایت خود پرداخت نکنید. خودتان آن را انجام دهید! ما حتی نحوه مدیریت سایت خودتان را به شما و رایگان آموزش خواهیم داد.

ما کدی را می نویسیم که جواب می دهد

ما وقت خود را برای ارسال کد به سایت ها با استفاده از آخرین فن آوری و سازگاری متقابل اختصاص می دهیم. چه از Mac و چه از PC ، iPhone یا iPad استفاده کنید یا از Windows و Android، ما معتقدیم که سایت شما باید در همه جا به درستی بارگیری شود. حتی اگر هنوز از Internet Explorer به عنوان مرورگر مورد نظر خود استفاده می کنید (تصمیم خوبی نیست) ، ما اطمینان حاصل می کنیم که کد خود را در تمام مرورگرهای اصلی موجود (IE7-9 ، Firefox ، Chrome ، Safari) آزمایش کنیم.

ما موفقیت خود را کمی و کیفی می کنیم

ردیابی بازدید کننده به ما امکان می دهد تا موفقیت خود را کمی و کیفی بررسی کنیم و ببینیم چه چیزی کار می کند و چه چیزی مفید نیست. گزارش های ماهانه برای شما از طریق ایمیل ارسال می شوند و داده های کامل ترافیک در هر زمان و بصورت آنلاین در دسترس هستند.

ما به موقع تحویل می دهیم

ما می دانیم که زمان در کسب و کار پول است ، بنابراین مهلت های واقعی (برای خود و مشتریان) تعیین می کنیم و به آنها پایبند هستیم. ما به طور مداوم با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنیم تا با پیشرفت و دستیابی به پروژه هایی که تا تاریخ توافق شده، پایان و به روز رسانی کنیم.

با ما بیشتر آشنا شوید، درباره آلسن وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *