سئو سایت

سئو سایت چیست ؟

سئو سایت برای اشخاص و کسب و کارهای تجاری آنلاین، جهت به حداکثر رساندن قابلیت مشاهده وب­سایتها و محتوای آنها با هدف افزایش بازدید و در نتیجه تجارت استفاده می­شود. شرکت­ها معمولاً کارشناسان سئو سایت را برای انجام چنین راه­کارهایی برای  افزایش ترافیک ارگانیک به کار می­گیرند. ترافیک ارگانیک به طور طبیعی متعلق به سایت است   

سئو سایت به زبان ساده چیست؟

کلمه ای رو تو گوگل سرچ میکنی یکسری سایت رو مشاهده میکنی که برای شما بالا میاد، این سایت ها همینجوری الکی که نیومدن صفحه اول گوگل، این سایت ها با یکسری فعالیت به نام سئو به صفحه اول گوگل رسیدن و به واسطه اینکه این کلمات سرچ بالایی توسط مردم داره درآمد سایت های صفحه اول هم به شدت بالاست

سئو به زبان بسیار ساده یعنی جذب مشتری از طریق گوگل

سئو کردن کلمه یعنی چی؟

داخل گوگل ،آموزش طراحی سایت را سرچ میکنی، بعد تعدادی سایت،توگوگل برای تو نمایش داده میشود . روی هر نتیجه گوگل کلیک کنید وارد یک صفحه می شوید. این صفحه برای کلمه آموزش زبان ترکی  سئو شده و به گوگل گفتن که کسی آموزش زبان ترکی راسرچ کرد این صفحه از سایت رو نشان بده ،به این کار سئو کردن یک کلمه برای سایت می گویند. امیدوارم که سئوکردن کلمه را کامل متوجه شده باشید .

چند نوع سئو داریم ؟

سئو کلاه سفید: سئو کلاه سفید یعنی کاملا قوانین گوگل را رعایت کنید و هیچ خطایی مرتکب نشوید.

سئو کلاه خاکستری: سئو کلاه خاکستری یعنی قوانین گوگل رو دور بزنی یکم زیرآبی بری و یه جاهایی هم کاملا طبق قوانین سئو گوگل عمل کنید.

سئو کلاه سیاه: سئو کلاه سیاه یعنی عملیات سئو رو جوری بری که کامل قوانین گوگل رو دور بزنی و اگر گوگل متوجه شود که قوانینش را رعایت نکردی سایت شما از نتایج گوگل حذف میشود

روش پیدا کردن کلمه کلیدی در سئو سایت؟

برای پیدا کردن کلمه کلیدی در سئو سایت شما کلمه کلیدی را پیدا خواهید کرد که توسط کاربران در گوگل بیشترین سرچ را دارد. اول فقط کافیست کلمه کلیدی را در گوگل سرچ کنید سپس در پایین صفحه بخشی را مشاهده خواهید کرد که مربوط به جستجوهای گوگل بوده یعنی کلمات کلیدی مربوط به این کلمه اصلی که سرچ کردید.

آیا سئو مخصوص سایت  وردپرس میباشد؟

سئو وردپرس یعنی فقط محدود به وردپرس است؟! یا کلا سئوسایت مخصوص وردپرس بوده یا بر روی هر سایتی با هر زبان برنامه نویسی قابل اجراست؟سئو مختص وردپرس نبوده وهر کسی که آموزش سئو کامل و جامع را دیده باشد به راحتی  میتواند درهر سایتی و هر کلمه کلیدی را سئو کرده وآن را به صفحه اول گوگل و نتایج برتر برساند. با این توضیحات سئو محدود به یک زبان برنامه نویسی خاص نمیباشد.

سئو سایت
سئو گوگل

روش یادگیری سئو چیست؟

موقعی شما می توانید بگویید که سئو را بلد هستید که با پروژه های مختلف دست و پنجه نرم کنید و به اصطلاح در سئو تجربه حرف اول را میزند! بنابراین بعد از اینکه از هر طریقی چه آموزش رایگان، چه خرید دوره سئو آموزش دیدید، باید وارد مسیر کار شوید و سعی کنید سئو سایت را در دست گیرید. در این مواقع اتفاقاتی برایتان پیش می آید که  بسیار ارزشمند است که کمتردر دوره آموزشی به آن اشاره شده است. اما برای اینکه کسی ادعا کند که سئو را به خوبی یاد گرفته است، حداقل باید یک سال در این مسیر زمان بگذارد و کسب دانش و تجربه کند. در کنار آن هرچقدر تجربه و دانش شما بیشتر باشد، درآمد شما به عنوان یک سئوکار بیشتر خواهد شد و این یک امر عادی بین کسانی است که می خواهند به شما پروژه سئو دهند.

آموزش سئو

یک شخص که برای اینکه بتواند مسائل مربوط به سئو را در محتوا رعایت کرده و یا بررسی و بهبود ببخشد باید به اصول و قواعد آن مسلط باشد و آموزش سئو را ببیند. برای این هدف او باید دوره آموزش سئو را طی کند و در حین دوره تمرین­هایی را انجام دهد تا مطالب آموخته شده به خوبی در ذهن او باقی بماند. دوره آموزش مربوط به آن معمولاً توسط شرکت­های که در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می­کند، برگزار می­شود که طی جلسات مختلف و به صورت فصل­بندی، تمام تکنیک­ها و دستورالعمل­های موجود و مهم توسط یک کارشناس حرفه­ای آموزش داده می­شود.

خدمات مربوط به آموزش به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام می­شود که در حالت حضوری دوره­های آموزش در مکان شرکت و به صورت گروهی برگزار می­شود. در حالت غیرحضوری آموزش در بستر اینترنت از طریق دوره­ های آنلاین و به صورت وبینار یا ویدئو کنفرانس انجام می­شود. در حال حاضر آموزش سئو غیرحضوری بیشتر طرفدار دارد و به خاطر مسائلی مثل کاهش هزینه­ها، تمرکز بیشتر در حین آموزش و … بیشتر مورد توجه می­باشد. شخصی که دوره­های آموزشی مربوطه به خوبی طی کند، می­تواند در قالب یک سئوکار یا کارشناس سئو به فعالیت بپردازد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *