2022

" سایت شما در معرض خطر است "

افزایش امنیت سایت

چگونه می توان از ایمن بودن و امنیت سایت خود اطمینان حاصل کرد ؟

من این را نمی گویم تا شما را بترسانم، اما این واقعیت دنیایی است که ما در آن زندگی می کنیم. روزانه بیش از 30،000 سایت هک می شوند.
شما نمی توانید ذهنیتی “برای من اتفاق نخواهد افتاد” داشته باشید. من همیشه با مشاغلی روبرو می شوم که چنین احساسی دارند. آنها فکر می کنند هکرها ماهی بزرگتری برای سرخ کردن دارند و هیچ دلیلی برای هدف قرار دادن سایت‌های کوچک ندارند. اینطور نیست. در واقع ، 43٪ از جرایم اینترنتی علیه مشاغل کوچک است.
تقریباً نیمی از همراهان در سراسر جهان می گویند که آنها در سال 2019 حمله سایبری را تجربه کرده اند. فقط 40٪ مشاغل می گویند که آمادگی مقابله با حملات سایبری را دارند.
من یک کره کریستال جادویی یا راهی برای دیدن آینده ندارم، اما تجربه و قلب من به من می گوید که مجرمان سایبری قرار نیست یک روز بیدار شوند و تصمیم بگیرند که هک کردن سایت ها را متوقف کنند. نتیجه نهایی: هکرها تلاش برای به دست آوردن امتیاز را متوقف نمی کنند. این بدان معنی است که شما باید مرتباً امنیت سایت خود را بهبود ببخشید.

منظور از افزایش امنیت سایت چیست؟

به هرگونه اقدام در جهت حفظ اطلاعات و داده های سایت در برابر حملات ربات ها و بدافزارها گفته می‌شود. امنیت سایت، بحرانی مهم برای محافظت و ایمن سازی سایت ها و سرورها است. سایت ها از طریق نرم افزارهای امنیتی، از نظر آسیب پذیری و بدافزار احتمالی اسکن می شوند.
سایت های اینترنتی همیشه در معرض آسیب پذیری بالایی هستند و اطمینان از امنیت سایت از اهمیت حیاتی برخوردار است. اگر سایتی به خطر بیفتد سرور سایت نیز به خطر می افتد.

افزایش امنیت سایت
مقابله با هکرها

تهدید اطلاعات سایت و از بین رفتن اعتبار

سایت شما اطلاعات حساس شخصی مشتریان مانند اعتبار بانکی، شماره های تلفن، ایمیل، مشخصات شخصی و سایر اطلاعات مهم را کنترل می کند. بسیاری از مسائل مربوط به امنیت سایت وجود دارد که ممکن است به طرق بی شماری رخ دهد، مانند:

  • هرزنامه ها
  • حملات DDOS
  • ….

هرچه سایت پویاتر باشد، احتمال بروز اشکالات و حفره های امنیتی بیشتر می شود.
بدافزار مغرضانه نیست. حملات امنیتی خودکار هستند و همه سایت ها مستعد حمله هستند. در حمله هکرها به سایت ها هدف خاصی وجود ندارد. محافظت از سایت باعث ایجاد اعتبار سایت و اعتماد مشتری می شود. این عمل به مشتریان اطمینان می دهد که سایت از بدافزار محافظت می‌شود و اطلاعات مشتریان به خوبی محافظت می‌شود.
هوشیاری و پیاده سازی سیستم های مناسب به سایت شما و تجارتتان کمک می کند تا در هنگام دوری از بازیگران بد، موفق باشید. اما شما می توانید با انجام اقدامات امنیتی که توسط متخصصان ما انجام می شود، این کار را برای آنها دشوار کنید.

در پایان روز، اگر مجرمان سایبری مدت زمان سختی را برای هک یک سایت داشته باشند، آنها فقط به سایت های دیگری می روند که از تاکتیک های امنیتی استفاده نکرده اند. مطمئنا شما سایت خود را در آن لیست نخواهید دید.

کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند، به مشاوره نیاز دارید؟ فرم روبرو

دوست دارید کار رو عملیاتی کنیم و سریعا سایتتون رو ایمن کنیم ؟

درخواست مشاوره رایگان برای افزایش امنیت سایت

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .