2020

آشنایی با خدمات طراحی سایت

که درآمد شما را به حداکثر می رساند

در دنیای مجازی امروز، سایت شما اولین تعامل بازدید کنندگان با تجارت شماست.
تقریباً 95٪ از اولین برداشت کاربران مربوط به ظاهر سایت شما است. به همین دلیل است که طراحی سایت می تواند تأثیر زیادی بر بهتر معرفی شدن شما داشته باشد. ما با بیش از 17 سال تجربه در زمینه ایجاد انواع سایت های اینترنتی، اطمینان داریم که می توانیم یک سایت سفارشی طراحی کنیم که فروش کسب و کار منحصر به فرد شما را هدایت کند.

طراحی وب سایت

خدمات طراحی سایت در تبریز یا سایر نقاط جهان شامل چه مواردی می شود؟

تیم طراحی سایت ما متناسب با اهداف شرکت شما و نیازهای منحصر به فرد آن سایت مورد نیاز را طراحی می کند. به همین دلیل می توانید هر ویژگی از خدمات ما را با شرکت، محصولات یا خدمات و اهداف خود تنظیم کنید. نتیجه این عمل یک سایت است که شرکت شما – و بازدید کنندگان شما – آن را دوست دارند.
درباره خدمات طراحی سایت ما در تبریز و یا در سایر نقاط جهان بیشتر بدانید :

طراحی سایت، صفحات

با خدمات طراحی سایت ما، شما می توانید برای ایجاد هر صفحه از سایت خود به طراحان ما اعتماد کنید.
چه یک فروشگاه اینترنتی باشید، چه تجارت آجر و ملات و یا ارائه دهنده خدمات، طراحان ما می توانند صفحات سایت مورد نیاز شرکت شما را برای دستیابی به آنها، اطلاع رسانی و تبدیل مخاطبان هدف شما ایجاد کنند. ما به عنوان یک مجموعه کامل دیجیتال مارکتینگ، خدمات بازاریابی محتوا را نیز ارائه می دهیم تا استراتژی شما را ارتقا دهیم.

home

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

ما با اطمینان از اینکه سایت شما از بهترین روش های بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) پیروی می کند. نتایج طراحی سایت یا بهینه سازی و طراحی مجدد سایت شما و همچنین استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما را به حداکثر می رسانیم. SEO ( رتبه گوگل ) به تکنیکی گفته می شود که باعث افزایش رتبه سایت شما در نتایج جستجوی مرتبط می شود.
رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو با مشاهده بیشتر در میان کاربران مخاطب شما ارتباط دارد. با دید بهتر برای نتایج جستجوی مرتبط، سایت شما می تواند از کاربران با ارزش بالا کلیک و بازدید بیشتری کسب کند. که منجر به بازدید بیشتر از فروشگاه، خرید آنلاین، درخواست پشتیبانی و موارد دیگر شود.

از آنجا که تیمی متخصص داریم، طراحان ما می توانند با تیم دیجیتال مارکتینگ ما هماهنگ شوند. کار گروهی آنها تضمین می کند سایت شما نه تنها خوب به نظر می رسد بلکه در نتایج جستجو نیز رتبه خوبی کسب کند.

سبک سفارشی

لازم است که سایت شما نام تجاری شما را به خود اختصاص دهد. به همین دلیل خدمات طراحی سایت ما شامل گزینه های سبک نامحدود است. به عنوان مثال، اگر شرکت شما به طراحی پیچیده ای نیاز دارد که بر کیفیت و دامنه قیمت محصولات شما تأکید کند، تیم ما می تواند این هدف را برای شما محقق کند.
نمونه های دیگری از سبک های سایت شامل:

  • طراحی سایت شخصی
  • طراحی سایت شرکتی
  • تک صفحه ای
  • طراحی سایت شرکتی در سطح جهانی و بین المللی
  • طراحی سایت فروشگاهی
  • طراحی سایت خدماتی

البته ما شما را به این پنج گزینه محدود نمی کنیم، زیرا هیچ کس نمی خواهد یک سایت اجباری و محدود داشته باشد.
ما شما را تشویق می کنیم که هنگام درخواست پشتیبانی ایجاد سایت و طراحی از طریق فرم دریافت مشاوره و یا گفتگو با استراتژیست های خود، تنظیمات برگزیده سبک خود را به با ما درمیان بگذارید. مدیر پروژه اختصاصی شما برای یادگیری تجارت، اهداف و چشم انداز شما وقت می گذارد. این اطلاعات را به تیم طراحی سایت ما انتقال می دهد تا یک سایت اختصاصی و منحصر به فرد ایجاد کنیم.

blog-grid-3
پشتیبانی سایت

نوشتن متن و تولید محتوا در سایت

برای حداکثر تأثیر، ما همچنین نوشتن مطالب متن سایت و تولید محتوا را با خدمات طراحی سایت ارائه می دهیم. ما یک تیم با تجربه و تخصصی از نویسندگان متن داریم که با تخصص آنها در صنایع فنی و غیر فنی، می توانیم نسخه جذاب ایجاد کنیم که بازدیدکنندگان سایت را درگیر و تبدیل به مشتری کند.
به عنوان بخشی از خدمات تولید محتوای سایت، نسخه سایت شما را برای افزایش رتبه گوگل بهینه می کنیم. معنی آن چیست؟ متخصصان دیجیتال مارکتینگ ما کلمات کلیدی مرتبط و ارزشمندی را برای کسب و کار، صنعت و صفحات سایت شما بررسی می کنند. سپس نویسندگان ما برای بهینه سازی صفحات سایت شما از آنها استفاده می کنند.
هنگامی که بازدیدکنندگان از آن کلمات کلیدی در جستجوی خود استفاده می کنند، سایت شما در نزدیکی بالای نتایج جستجو ظاهر می شود. این یک مزیت فوق العاده است، زیرا 75 درصد کاربران از صفحه اول نتایج جستجو به صفحات دیگر عبور نمی کنند.

طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا

خدمات طراحی سایت ما گزینه طراحی پاسخگو را ارائه می دهند. با این حال، ما طراحی ریسپانسیو را به شما پیشنهاد می کنیم. زیرا از کاربران موبایل پشتیبانی می کند، که می تواند متشکل از خریدارانی باشد که ازتبلت یا موبایل خود برای مرور سایت استفاده می کنند.
با بیش از 50 درصد از ترافیک اینترنت از طریق کاربران موبایل، ارائه پشتیبانی از کاربران در حال حرکت ضروری است. همچنین بهترین روش برای رتبه گوگل است. زیرا گوگل اکنون از یک الگوی هوشمند پیروی می کند. به این معنی که سایت ها را از دید یک کاربر موبایل، نه یک کاربر کامپیوتر، جستجو و مشاهده می کند.
اگر سایت شما از کاربران موبایل پشتیبانی نکند، گوگل این را می بیند. رتبه گوگل شما را در نتایج جستجو اصلاح می کند. این می تواند منجر به یک رتبه پایین تر شود. سایت شما را به صفحه دوم نتایج جستجو و دور از مخاطبان خود سوق دهد. با طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا، از بروز چنین اتفاقی برای تجارت شما جلوگیری می کنیم.

بهینه سازی فنی رتبه گوگل
طراحی سایت خود را شروع کنید

برای تجارت خود یک سایت مبتنی بر عملکرد دریافت کنید.

آیا آماده ایجاد سایتی هستید که نه تنها نتایج بلکه رضایت مشتری را نیز در پی داشته باشد؟ تیم طراحان سایت آلسن وب را برای مشاوره رایگان انتخاب کنید، آنها بیش از 17 سال تجربه مفید را از آن خود کرده اند، و می توانند سایت شما را برای بازدید، تبدیل و درآمد به حداکثر برسانند. با ما تماس بگیرید، برای صحبت با یک استراتژیست باتجربه ! شماره واتساپ 09149141080

فراموش نکنید، چه به طراحی سایت در تبریز یا مکان دیگری نیاز دارید، چه برای توسعه و بهینه سازی سایت خود برای افزایش رتبه گوگل، امنیت و سرعت سایت نیاز دارید، متخصصان ما از طریق فرم روبرو شما را تحت پوشش قرار می دهند.

book typewriter right 2 opt
book typewriter right 1 opt