طراحی سایت

مزایای داشتن سایت

10 مورد از مزایای داشتن سایت

مزایای داشتن سایت
مزایای داشتن وب‌ سایت

فراگیری اینترنت و همه گیر شدن

مهمترین دلیلی که به داشتن سایت ضرورت می‌بخشد. فراگیر بودن اینترنت است. امروزه بیشتر افراد ترجیح میدهند بجای تحمل ترافیک و اتلاف کردن زمان، در منزل راحت بنشینند و به خرید بپردازند. مردم اولین جایی که به دنبال خدمات شما می گردند، در اینترنت است. اگر آنها شما را در آنجا پیدا نکنند، قطعا رقبای شما را خواهند یافت. از مزایای داشتن سایت می توان در دسترس بودن شما در کناررقیبان و یا جلوتر از آنها در اینترنت می باشد.

فروشگاهی بدون محدودیت زمانی و مکانی

با داشتن سایت در 24 ساعت شبانه‌روز، 7روز هفته در کنار مشتری هستید. در واقع سایت شما نماینده‌ی شماست. حتی در ساعت‌هایی که شما در حال استراحت هستید. سایت شما در حال معرفی خدمات و محصولات شما به مشتری است.

رفتن به فراتر از مرز زمینی و بین المللی شدن

میلیاردها انسان در سراسر جهان بخشی از زمان خود را در اینترنت میگذرانند. تصور کنید شما کسب و کارتان را برای این جامعه آماری راه اندازی کرده اید بنابراین مشتریانی از سراسر ایران یا حتی فراتر از مرزها خواهید داشت.

از من بپرس چگونه سایت ایجاد کنم و از کجا شروع کنم

صرفه جویی در هزینه‌های راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی

همیشه برای راه‌اندازی یک فروشگاه هزینه‌های بسیار زیادی از جمله هزینه‌ی اجاره یا خرید مکان فروشگاه، هزینه‌ی تجهیزات، حقوق کارکنان و… گریبان‌گیر افراد است. در دنیای اینترنت، سایت شما فقط به یک طراحی سایت ارزان و حرفه ای نیاز دارید تا دیگر متحمل هیچ‌ کدام از هزینه‌های ذکر شده نشوید.

یکی از مزایای داشتن سایت ارائه نمونه کارهای جالب و واقعی

در سایت خود تمام محصولات و خدمات خود را معرفی کنید و بدون هیچ هزینه و محدودیتی آنها را به‌ روز رسانی کنید. مشتریان هربار برای دیدن هر محصول نیاز به مراجعه حضوری ندارند و میتوانند بصورت آنلاین عکس و ویدیو محصول را ببینند.

بازاریابی اینترنتی

به جای صرف کردن هزینه‌های بالا برای تبلیغات و بازاریابی کافیست سایت خود را از نظر فنی و یا زیر نظر یک متخصص بهبود ببخشید تا گوگل شبانه‌روز برای شما مشتری بیاورد! با انجام برخی فعالیت‌ها در زمینه‌ی خدمات سئو سایت با کمترین هزینه در بستر اینترنت برای خود بازاریابی اینترنتی نمایید.

برقراری ارتباطی راحت با مشتری

در دنیای اینترنت مشتریان به راحتی نظر خود را راجع به هر محصولی ارائه میدهند و نظراتشان را در قالب انتقاد و پیشنهاد برای شما میفرستند. شما نیز میتوانید سلیقه‌ی مشتریان خود را بشناسید و برای جذب مشتری بیشتر گام بردارید.

برندسازی، مزایای داشتن سایت

با داشتن سایت میتوانید خدمات خود را در بستر اینترنت به هزاران مشتری معرفی و برای خود شهرت و اعتبار کسب کنید و اعتبار تجارت خود را بالا ببرید. این‌گونه کسب و کار شما در هر مکانی که اینترنت وجود دارد دیده میشود.

جذب مشتریان هدفمند

احتمال اینکه بازدیدکنندگان سایت شما به مشتری تبدیل شوند بسیار زیاد است. زیرا آنها محصول و یا خدماتی را در اینترنت جست‌و‌‌جو کرده‌اند که به آن نیاز دارند و گوگل سایت شما را به آنها پیشنهاد داده است. پس اگر سایت شما طراحی هوشمندانه و هدفمند داشته باشد، قطعا آن محصول یا خدمات توسط این بازدیدکننده خریداری خواهد شد.

یکی دیگر از مزایای داشتن سایت، کسب در آمد جانبی

با داشتن سایت میتوانید علاوه بر معرفی خدمات خود درآمدهای جانبی دیگری مثل درآمد از طریق تبلیغات و آموزش آنلاین نیز داشته باشید.

از من بپرس چگونه سایت ایجاد کنم و از کجا شروع کنم

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *