2022

افزایش رتبه گوگل و بهینه سازی سایت

شرکت شما را نشان می دهد و تجارت شما را رونق می بخشد

ایجاد حضور اینترنتی به معنای ساده، ساختن یک سایت و انتظار برای نزدیک شدن مشتری به نام تجاری شما نیست. سایت شما دفتر مجازی و آنلاین شرکت شما است. این به عنوان نقطه تماس و ماشین تبدیل مشتری اصلی شما عمل می کند. به همین ترتیب، شما باید اطمینان حاصل کنید که در موتورهای جستجو رتبه بالایی دارد. تا از رقابت جدا نشوید و نزدیک به اهداف بازدیدکنندگان باشید. با افزایش رتبه گوگل این امر میسر می‌باشد.

در مرحله اول

آمار نشان می دهد که طراحی سایت و ناوبری 94 درصد از برداشت های اول را تحت تأثیر قرار می دهد. موتورهای جستجو به دنبال سایت هایی با طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو و محتوایی با ساختار مناسب هستند. علاوه بر این، 75 درصد اعتبار سایت از طریق طراحی صفحه است.

به عنوان یک صاحب مشاغل، بسیار مهم است که شما یک طراحی سایت ریسپانسیو و واکنشگرا و بهینه شده رتبه گوگل را برای جلب نظر موتورهای جستجو و کاربران آنلاین حفظ کنید. شما باید اطمینان حاصل کنید که مشتریان هدف شما هنگام جستجوی آنلاین شرکت شما، از یک بستر تجاری مشروع دیدن می کنند. در غیر این صورت، شما خطر اعتماد مشتری های احتمالی خود را از دست داده و آنها را از تعامل با نام تجاری خود منصرف می کنید.

در طراحی سایت ریسپانسیو و واکنشگرا و بهینه شده، سرمایه گذاری کنید و اعتماد به نفس خود را در ارائه های تجاری خود ایجاد کنید. شرکت طراحی سایت ما خدمات دوستانه SEO را ارائه می دهد که هدف آن افزایش رتبه جستجوی سایت شما است. افزایش میزان نمایش آنلاین شما و تبدیل بازدید کنندگان صفحه به مشتریانی است که به آنها پرداخت می کنند.

بهینه سازی سایت و افزایش رتبه گوگل
بهینه سازی فنی رتبه گوگل

بهینه سازی فنی رتبه گوگل

پاسخگویی دستگاه ها به سایت را با استفاده از راه حل های ترکیبی فنی SEO تقویت می کنیم. تیم ما ممیزی دامنه را انجام می دهد. گزارش خطاهای ربات های خزنده گوگل را اجرا می کند. بهینه سازی سرعت صفحه را انجام می دهد. پیوندهای خراب را بررسی می کند. سایت شما را برای موبایل و موتورهای جستجو بهینه می کند و بالاخره ما اطمینان حاصل می کنیم که تمام صفحات سایت شما برای عنکبوت موتور جستجو و کاربران آنلاین ساخته شده است.

 

افزایش رتبه گوگل

توجه

امروز برای مشاوره با مجموعه طراحی سایت ما برنامه ریزی کنید و از طریق فرم مربوطه پایین صفحه به متخصصان ما کمک کنید تا با یک طراحی صفحه استاندارد ترافیک واجد شرایط را هدایت کنیم. نرخ تبدیل شما را افزایش دهیم.

تجزیه و تحلیل سایت

متخصصان ما با استفاده از ابزارهای تخصصی خود تجزیه و تحلیل کامل برای تعیین فرصت های تبدیل، تهدیدها، نقاط ضعف و قوت سایت شما را انجام می دهند. ما بهینه سازی SEO را انجام می دهیم. تجزیه و تحلیل رقبا را انجام می دهیم. سرعت و عملکرد سایت شما را آزمایش می کنیم و بازدید سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم. گزارش های به دست آمده از این روش ها به ما امکان می دهد قابلیت استفاده از سایت شما را بهبود ببخشیم و تعامل و نرخ تبدیل سایت را افزایش دهیم.

تجزیه و تحلیل سایت

نگهداری و پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت و نگهداری منظم سایت برای اطمینان از عملکرد سایت شما با ظرفیت کامل بسیار مهم است. در مجموعه آلسن وب، ما برای تعیین جنبه های اصلی سایت شما که نیاز به بهبود دارند، بررسی و تعمیر و نگهداری سایت و تجزیه و تحلیل شکاف‌ها را انجام می دهیم. با استفاده از نتایج تجزیه و تحلیل، ما استراتژی هایی برای افزایش امنیت سایت شما پیشنهاد می دهیم. افزایش بازدید و بهینه سازی تجربه کاربری صفحه شما را ایجاد می کنیم.

نگهداری و پشتیبانی سایت

درخواست مشاوره رایگان برای افزایش رتبه و سئو گوگل

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .