2020

افزایش سرعت سایت

آیا فکر می کنید سرعت بخشیدن به سایت شما مهم نیست؟

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود زمان بارگذاری سایت شما کم باشد. این می تواند از زمان بارگذاری سرور تا اندازه تصویر تا تعداد تغییر مسیرهای شما باشد.
این بدان معناست که مجموعه ای از مراحل وجود دارد که می توانید برای افزایش سرعت سایت انجام دهید. متخصصان ما در این بخش، در خدمت شما هستند تا سایت شما را با ابزارهای استاندارد و بین المللی بررسی کنند. و عیب یابی را برای بهبود عملکرد و افزایش سرعت سایت شما شروع کنند.

چگونه افزایش سرعت سایت بر نرخ تبدیلات تأثیر می گذارد.

سایت های کند، نرخ تبدیلات را از بین می برند. در واقع، 47٪ از بازدیدکنندگان انتظار دارند سایت ها در دو ثانیه یا کمتر بارگیری شوند. و 40٪ صفحه ای را که سه ثانیه یا بیشتر طول بکشد کنار می گذارند.

اگر بارگیری سایت شما بیش از سه ثانیه طول بکشد. تقریباً نیمی از بازدید کنندگان خود را حتی قبل از ورود آنها به سایت خود از دست می دهید.
بله شما آن را درست خواندید.

این تنها ضربه بزرگی به تبدیل های احتمالی شما است. برای بازدیدکنندگانی که تصمیم به دور زدن دارند، زمان لود سایت شما می تواند آنها را از بازگشت در آینده باز دارد. در یک نظر سنجی، 79٪ از مشتریان گفتند که به سایتی با عملکرد ضعیف باز نخواهند گشت.

در همان نظر سنجی، 52٪ از خریداران گفتند که بارگذاری سریع صفحه برای وفاداری سایت آنها مهم است. و 44٪ گفتند که آنها به دوستان خود در مورد تجربیات ضعیف سایت می گویند.
این بررسی همچنین کشف کرد که یک ثانیه تأخیر می تواند رضایت مشتری را حدود 16٪ کاهش دهد.
یکی از بهترین نمونه های این امر، بهبود سایت Walmart در تبدیل و درآمد پس از افزایش سرعت سایت است.
در طی تجزیه و تحلیل اولیه خود، آنها دریافتند بازدیدکنندگانی که تغییر کاربری داده اند صفحاتی را دریافت کرده اند که سرعت بارگیری زیادی را تجربه کرده اند.

این نشان داد که هرچه صفحه سریعتر باشد، بازدیدکننده بیشتر احتمال خرید را دارد.

Walmart در پایان افزایش سرعت سایت خود، نتایج زیر را گزارش داد:

  •  به ازای هر یک ثانیه بهبود سرعت سایت، آنها تا 2٪ افزایش در تبدیلات را تجربه کردند.
  • به ازای هر 100 میلی ثانیه پیشرفت، درآمد افزایشی آنها تا 1٪ رشد کرد.
  • در مطالعه دیگری، رابطه بین زمان بار و نرخ تبدیل نشان داد که فقط با یک ثانیه اضافی از زمان بار، 25 درصد کاهش در نرخ تبدیل وجود دارد.
تحقیقات Walmart برای افزایش سرعت سایت
تحقیقات Walmart برای افزایش سرعت سایت

واضح است که تلاش برای افزایش سرعت سایت – حتی یک ثانیه – می تواند تأثیر عمده ای در نرخ تبدیل ها داشته باشد.

سرعت سایت شما چگونه بر قابلیت مشاهده تأثیر می گذارد.

اکنون که گوگل سرعت را هنگام رتبه بندی سایت ها در نظر می گیرد، زمان بارگذاری سایت شما نیز می تواند در وهله اول باعث شود تا کاربران به راحتی شما را پیدا کنند.
از دسامبر 2017، موتور جستجو رتبه بندی تمام نتایج جستجو را بر اساس نسخه های موبایل نیز آغاز کرده است.

اما موضوع مهم این است که اکنون، علاوه بر سرعت سایت در کامپیوترها، صفحات براساس تجربه ای که در اختیار کاربران موبایل قرار می دهند، فهرست بندی و رتبه بندی می شوند.
اگر سرعت سایت شما هنوز به مکانی که می خواهید نزدیک نباشد، این می تواند برای متخصصان ما یک هدف والا باشد. که با ایجاد تغییراتی در سایت، کمک کنند تا سایت شما در رده های بالاتر قرار بگیرد.

رتبه گوگل براساس موبایل