طراحی سایت

اضافه کردن فیلم به سایت

اضافه کردن فیلم به سایت خودمون، از سایت هایی همچون آپارات و … و طریقه نمایش آن در سایت، موضوعی است بیشتر برای طراحان سایت و افرادی که وبمستر سایت هستند و مدیریت یک وب سایت را برعهده دارند کاربرد دارد، که قصد داریم در ادامه به این امر بپردازیم .

هنریک ایبسن : “یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد.” ما به عنوان انسان می دانیم که این درست است زیرا به راحتی با تصاویر بصری ارتباط برقرار می کنیم. حالا این را یک قدم جلوتر ببرید. اگر یک عکس ارزش هزار کلمه را داشته باشد، محتوای ویدیویی چقدر ارزش دارد؟ یک میلیارد کلمه؟ یک تریلیون؟

در چند سال اخیر، مصرف ویدیوی آنلاین به غالب ترین شکل ارتباط تبدیل شده است. ویدیوها دیگر فقط در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مورد علاقه شما مشاهده نمی شوند. اکنون آنها اغلب در وب‌سایت‌های تجاری بی‌شماری تعبیه شده‌اند تا سازمان‌ها از این استراتژی بازاریابی دیجیتال تأثیرگذار استفاده کامل کنند.

نحوه اضافه کردن فیلم به سایت و نمایش آن

آیا کسب و کار شما از محتوای ویدیویی استفاده می کند؟ اگر اینطور نیست، باید باشد.

همه ما می دانیم که اینترنت دائماً در حال تغییر است، اما آیا می دانستید که رفتارهای ما را نیز تغییر می دهد؟ به عنوان مثال، اینترنت نحوه مصرف اطلاعات را تغییر داده است. در چند سال گذشته، مردم از خوانندگان محتوا به بینندگان محتوا تغییر جهت داده اند. تعداد کمتری از ما برای خواندن متن طولانی آنلاین وقت می گذاریم و ترجیح می دهیم ویدیویی را با همان اطلاعات تماشا کنیم.

خوب، با این توصیف به نحوه اضافه کردن فیلم به سایت و نمایش آن می‌پردازیم.

اضافه کردن فیلم به سایت

در ابتدا وارد سایت آپارات شده و بعد از عضویت ویدیوهای خود رو آپلود می کنیم، سپس از طریق گزینه اشتراک گذاری پایین فیلم آیتم کد رو می زنیم .
کدی رو که بعد از کلیک دیده می شود رو کپی کرده و در داخل سایت خود وارد می کنیم که شرح کامل رو داخل ویدیو روبرو میتونید مشاهده کنید.
ویدیو اضافه کردن فیلم از آپارات به سایت و نحوه نمایش اون بصورت کامل :

 
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *