2022

درباره مجموعه آلسن وب‌ حسین بقایی

باهم بیشتر آشنا شویم

حسین بقایی هستم. موسس و مدیر مجموعه آلسن وب‌، مجری و مشاور کسب و کارهای اینترنتی‌، خیلی وقت پیش حدود 17 سال قبل تقریبا سال 1383 با آرزوی ایجاد مجموعه طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی وارد دنیای مجازی اینترنت شدم. از آن سال به بعد سعی به یادگیری و فعالیت در زمینه طراحی انواع سایت در شهر تبریز کردم.

تجربیات زیادی در این سال ها کسب نمودم. با انواع کسب و کارها از نزدیک آشنا شدم. در هر شغلی با چالشهای مرتبط آن شغل خودم را درگیر کردم. تا کسب و کار و تجارت مرتبط آن را در دنیای مجازی و اینترنتی ایجاد کنم. در این مسیر مطالعه و تحقیقات فراوانی انجام دادم. به نتایج فوق العاده ای رسیدم. دوست داشتم نتایج تلاش خود را و موفقیت ها و دستاوردهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارم.

حسین بقایی

بالاخره به ندای درونی خود گوش کردم. تصمیم گرفتم خدمات و دانسته های خود را بعد از گذشت این همه سال با نام مجموعه آلسن وب در اختیار عموم قرار دهم. تا هم اشخاص عادی صاحب کسب و کار سنتی و هم افرادی که در زمینه طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ و افزایش رتبه در گوگل (سئو گوگل) استفاده کنند. به امید اینکه آموزه ها و تجربیات من با نام مجموعه آلسن وب برای شما مفید باشد.

دفتر مجموعه آلسن وب
طراحی سایت در تبریز

اینترنت یک معدن طلای فرصت برای انواع مشاغل در سراسر جهان است. قدرت خود را به نفع خود استفاده کنید. امروز با استفاده از خدمات طراحی سایت مجموعه آلسن وب، حضور مجازی و اینترنتی خود را تثبیت کرده و پتانسیل بازار خود را کشف کنید. از طراحی و توسعه سایت گرفته تا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) و نگهداری سایت، شما را تحت پوشش قرار داده ایم!